...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
Warszawa Żoliborz

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Agent Nieruchomości Warszawa Żoliborz

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa ŻoliborzBardzo Dobry Pośrednik Nieruchomości Warszawa Żoliborz

  Szybka sprzedaż mieszkania Żoliborz – jak pomaga Agent Nieruchomości Leszek Markiewicz?

  Żoliborz już od lat 30. minionego wieku posiada wizerunek inteligenckiej oraz prestiżowej dzielnicy. Oczywiście, dla nabywców mieszkań oprócz wspomnianego wizerunku liczą się też inne, bardziej praktyczne cechy. Pod tym względem Żoliborz na pewno wypada dobrze. Jest on bowiem dogodnie skomunikowany z pobliskim Śródmieściem, a możliwość podróży metrem uzupełnia rozbudowana sieć przystanków autobusowych i tramwajowych. Nie można również narzekać na infrastrukturę społeczną, handlową i usługową. Żoliborz to dzielnica posiadająca starszą zabudowę, gdzie już od dawna bloki nie powstają w „szczerym polu”.

  Żoliborz posiada również pewne cechy, które nie muszą podobać się każdemu nabywcy mieszkania. Tamtejsza populacja wynosząca około 53 000 osób cechuje się dość niskim odsetkiem młodych osób. Powód jest prozaiczny – chodzi o wysokie ceny żoliborskiego metrażu, które zdecydowanie przekraczają możliwości finansowe większości młodych ludzi. Poza tym spora część zabudowy Żoliborza jest już dość wiekowa. Naturalnie, znajdziemy również nowsze osiedla takie jak np. popularny Żoliborz Artystyczny.

  Niemniej jednak, niewielka powierzchnia opisywanej dzielnicy ogranicza możliwości działania inwestorów mieszkaniowych. Warto wspomnieć, że nieduży Żoliborz dzieli się na następujące obszary z Miejskiego Systemu Informacji: Marymont-Potok, Sady Żoliborskie oraz Stary Żoliborz. W każdej z tych części dzielnicy, średnie ceny mieszkań zdecydowanie przekraczają stołeczną średnią. W rankingu najdroższych mieszkaniowo dzielnic Warszawy, Żoliborz regularnie zajmuje miejsca w pierwszej trójce – czwórce (razem z Ochotą, Śródmieściem oraz Wolą). Wiele osób nawet nie sprawdza ogłoszeń prezentujących mieszkania z Żoliborza na sprzedaż sądząc, że są one bardzo drogie.

  Wysoka cena metrażu to jeden z czynników, które sprawiają, że szybka sprzedaż mieszkań z Żoliborza (szybka sprzedaż mieszkania Żoliborz) nie należy do łatwych. Warto również wspomnieć o tym, że niektóre starsze żoliborskie budynki pod względem wyglądu zewnętrznego ustępują nowym inwestycjom deweloperów zlokalizowanym w nieco mniej prestiżowych dzielnicach Warszawy. Oczywiście, starsze budownictwo również ma swoje zalety, które pomoże wyeksponować najlepszy agent nieruchomości z Warszawy (najlepszy agent nieruchomości Warszawa).

  Opinie moich klientów widoczne w Google sugerują, że mogę się wypowiadać o sprzedaży mieszkań z Żoliborza jako najlepszy agent nieruchomości w Warszawie. Miałem już przyjemność pomagać w sprzedaży wielu lokali usytuowanych na Żoliborzu – zarówno tych kilkuletnich jak i starszych. Za każdym razem, spore znaczenie miała bardzo dobra lokalizacja. W przypadku każdej części Żoliborza, nie można mówić o źle zlokalizowanych mieszkaniach. Ogłoszenie o nieruchomości, które przygotuję i będę promował na największych portalach ogłoszeniowych, na pewno zwróci uwagę internautów na bliskość ścisłego centrum miasta.

  Mój klient może liczyć również na wykonanie profesjonalnej wyceny oraz bardzo dobrych zdjęć i filmów. Przygotowanie mieszkania do sprzedaży będzie ważne także podczas dnia otwartego, który zorganizuję dla zainteresowanych osób. To oczywiście nie wszystko, co oferuję jako najlepszy agent nieruchomości Warszawa Żoliborz. O moich usługach mogę więcej powiedzieć w bezpośredniej rozmowie, do której zapraszam serdecznie.

  Agent, Pośrednik, Doradca Nieruchomości Warszawa Żoliborz

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.