...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
Warszawa Ursynów

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Agent Nieruchomości Warszawa Ursynów

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa UrsynówBardzo Dobry Pośrednik Nieruchomości Warszawa Ursynów

  Szybka sprzedaż mieszkania Ursynów – jak pomagam?

  Ursynów bywa czasem określany jako największa sypialnia Warszawy. Faktycznie, ta dzielnica pod względem liczby ludności jest jedną z przodujących w stolicy. Ma ona jednak niewiele wspólnego z czasami swojej intensywnej rozbudowy, kiedy bloki wielkopłytowe wyrastały niemal w szczerym polu. Obecny Ursynów to nowoczesna i dobrze skomunikowana część Warszawy, która zawsze wysoko lokuje się w rankingach warszawskich dzielnic pod względem jakości życia (podobnie jak np. Mokotów oraz Wilanów).

  Ursynów często kojarzy się z bliskością metra, które faktycznie znacząco przyspiesza dojazd do centrum Warszawy. Ta dzielnica jest również chwalona ze względu na dobrze rozbudowaną infrastrukturę w postaci sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli i przykładowo klubów fitness. Sporym atutem jest także sąsiedztwo Lasu Kabackiego oraz obecność innych terenów zielonych. Wspomniany las to osobna część Ursynowa. Oprócz niej w tej dzielnicy znajdziemy następujące obszary: Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Ursynów-Centrum, Ursynów Północny oraz Wyczółki.

  Mogłoby się wydawać, że szybka sprzedaż mieszkania Ursynów nie będzie stanowiła problemu w związku z licznymi zaletami opisywanej dzielnicy. Praktyka wygląda jednak nieco inaczej. Chodzi między innymi o fakt, że ursynowskie mieszkania nie należą do tanich. Często ich cena 1 mkw. jest nawet nieco wyższa od stołecznej średniej. Osobom, które nie stać na mieszkanie z Ursynowa pozostaje np. Białołęka. Poza tym spora część ursynowskich „M” to starsze lokale, które nieco trudniej jest wypromować. Szybka sprzedaż takich mieszkań to jednak nie problem, gdy zajmie się nią najlepszy agent nieruchomości Warszawa Ursynów.

  Dzięki bardzo dobrym opiniom moich byłych klientów, które można łatwo sprawdzić w Google, często jestem określany właśnie jako najlepszy agent nieruchomości Warszawa albo najlepszy doradca nieruchomości Warszawa. Ursynów to miejsce, w którym pomogłem sprzedać już całkiem sporo mieszkań. Za każdym razem starałem się, aby zdjęcia oraz filmy dotyczące takich lokali były jak najlepsze. W ogłoszeniach widocznych na mojej stronie (LeszekMarkiewicz.pl) można sprawdzić efekty mojej pracy i wysiłku współpracowników (fotografa, eksperta od wideo oraz home-stagerki).

  Jako doświadczony agent nieruchomości Warszawa Ursynów dobrze wiem, że mieszkanie zawsze kupuje się oczami. Ważny jest także dobry opis, który zainteresowana osoba na pewno przeczyta bardzo dokładnie. Wiem jak dotrzeć do nabywców, którym nie przeszkadza np. starszy wiek mieszkania lub dalsza odległość od centrum Warszawy. Dzięki odpowiedniej wycenie zapewniam szybką sprzedaż mieszkania po cenie zbliżonej do stawki z ogłoszenia. Prowizję naliczam dopiero wtedy, gdy transakcja jest już pewna. Moje wynagrodzenie ma konkurencyjny poziom. To nie wszystko, co może zaoferować najlepszy agent nieruchomości Warszawa Ursynów. Zapraszam więc do kontaktu.

  Agent, Pośrednik, Doradca Rynku Nieruchomości Warszawa Ursynów

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.