...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
Warszawa Praga-Północ

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Pośrednik Nieruchomości Warszawa Praga-Północ

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa Praga-PółnocBardzo Dobry Pośrednik Nieruchomości Warszawa Praga-Północ

  Szybka sprzedaż mieszkania Praga-Północ – jak pomagam?

  Jak warszawiakom kojarzy się Praga-Północ? Na pewno zdecydowanie lepiej niż jeszcze 20 lat – 30 lat temu. Wciąż jednak mamy do czynienia z sytuacją, która jest typowa również dla krakowskiej Nowej Huty. Mowa o przypadku stosunkowo bezpiecznej dzielnicy, która musi walczyć ze stereotypami. Takie krzywdzące opinie na temat północnej części Pragi na pewno będą się jeszcze pojawiać – mimo faktu, że deweloperzy już od pewnego czasu budują całkiem sporo w opisywanej dzielnicy. Pod względem poziomu cen metrażu, może ona konkurować z bardziej popularną Pragą-Południe.

  Oczywiście, wiele zależy od położenia danego lokum na mapie Pragi-Północ. Wspomniana dzielnica według Miejskiego Systemu Informacji dzieli się na następujące części: Pelcowizna, Nowa Praga, Stara Praga i Szmulowizna. W przypadku obszarów położonych blisko Wisły, raczej nie można liczyć na zakup mieszkania za cenę 1 mkw. zbliżoną do stołecznej średniej. Ze względu na bliskość Starego Miasta, są to bowiem tereny uznawane za prestiżowe. Sytuacji nie zmienia fakt, że nawet najdroższe części Pragi-Północ wciąż cechują się obecnością kamienic wymagających remontu.

  Praga-Północ już od co najmniej kilku lat stała się modna ze względu na obecność dobrze zachowanej przedwojennej zabudowy oraz artystyczny klimat. Atutem opisywanej dzielnicy pozostaje dobrze rozbudowana infrastruktura handlowa, społeczna i usługowa. Na pewno nie można narzekać na sieć przystanków autobusowych i tramwajowych. Dodatkowym impulsem dla Pragi-Północ stała się budowa trzech stacji metra – Stadion Narodowy, Dworzec Wileński oraz Szwedzka.

  Pomimo wszystkich atutów opisywanej dzielnicy, szybka sprzedaż mieszkania Praga-Północ wcale nie musi być łatwa. Bardzo dobry agent nieruchomości Warszawa często pomaga właścicielom mieszkań z północnej Pragi, gdyż okazuje się, że dany lokal wzbudza mniejsze zainteresowanie niż można było sądzić. Jakie mogą być przyczyny takiej sytuacji? Nie zawsze problem stanowi zbyt wysoka cena lub niestaranne i mało konkretne ogłoszenie połączone ze słabymi zdjęciami. Po prostu, wiele osób wciąż obawia się zamieszkania na Pradze-Północ lub odrzuca oferty ze starszymi mieszkaniami, których nie brakuje w północnej części Pragi.

  Bardzo dobry agent nieruchomości Warszawa, z pewnością będzie potrafił sobie poradzić z problemami, jakie wynikają na przykład ze starszego wieku mieszkania. Warto pamiętać, że niektóre osoby jednak szukają lokali usytuowanych w kamienicach, a nawet blokach z wielkiej płyty. Trzeba jednak odpowiednio dotrzeć przez Internet do takich osób. Podobnie jak do tych, które płacąc średnią warszawską stawkę za 1 mkw. (typową dla Pragi-Północ) nie będą wolały zamieszkać np. na Pradze-Południe lub na Bemowie.

  Jak najlepszy agent nieruchomości Warszawa Praga-Północ dociera właśnie do takiej grupy docelowej nabywców? Opinie moich byłych klientów sugerują, że mogę się wypowiedzieć w tej sprawie jako uznany praktyk szybkiej sprzedaży mieszkań. Zawsze zwracam uwagę na bardzo dobre zdjęcia oraz filmy i chwytliwy tytuł ogłoszenia. Za tytułem oczywiście musi iść rzetelna i atrakcyjna prezentacja mieszkania w tekście. Osoba faktycznie zainteresowana danym lokum, na pewno dokładnie przeczyta całe ogłoszenie. A przecież o kontakt od takiego internauty nam właśnie chodzi.

  Zainteresowaną mieszkaniem osobę zaproszę do lokalu, który już wcześniej został przygotowany i wysprzątany w ramach home stagingu przed sesją zdjęciową oraz sesją wideo. Może się okazać, że już pierwszy dzień otwarty dla kilku oglądających poskutkuje zawarciem umowy rezerwacyjnej. Właściciel mieszkania, czyli mój klient zapłaci jednak prowizję dopiero wtedy, gdy szybka sprzedaż mieszkania Praga-Północ dojdzie do skutku

  Zapraszam do kontaktu w sprawie sprzedaży Twojego mieszkania na Pradze-Północ:

  Leszek Markiewicz – agent nieruchomości Praga-Północ

  tel. 798-919-415
  e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl

  Agent, Doradca, Pośrednik Nieruchomości Warszawa Praga-Północ

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.