...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
Warszawa Praga-Południe

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Pośrednik Nieruchomości Warszawa Praga-Południe

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa Praga-PołudnieBardzo Dobry Pośrednik Nieruchomości Warszawa Praga-Południe

  Szybka i Zyskowna sprzedaż mieszkania Praga-Południe – jak pomagam?

  Praga-Południe to dzielnica Warszawy, która od dłuższego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony nabywców mieszkań. Jakie są tego przyczyny? Na pewno duże znaczenie ma poziom cen 1 mkw. praskich mieszkań, który jest dość zbliżony do stołecznej średniej. Poza tym Praga-Południe cechuje się dobrym dojazdem do ścisłego centrum miasta. Chodzi również o wschodnie części tej stosunkowo rozległej dzielnicy z dużą liczbą mieszkańców. Gdy mieszkańcy Gocławia wreszcie doczekają się tramwaju, to sytuacja komunikacyjna Pragi-Południe będzie jeszcze lepsza. Oczywiście, nie można też zapominać o planach budowy trzeciej linii metra na Pradze-Południe.

  Natomiast w kontekście cen praskiego metrażu, warto pamiętać o sporym zróżnicowaniu pomiędzy poszczególnymi częściami opisywanej dzielnicy. Praga-Południe według Miejskiego Systemu Informacji (MSI) dzieli się na następujące podobszary: Kamionek, Saska Kępa, Gocław, Gocławek, Grochów i Olszynka Grochowska. Najbardziej prestiżowa i jednocześnie „najdroższa” jest Saska Kępa, gdzie ceny metrażu bywają bliskie śródmiejskim. Drogo bywa również na Kamionku – zwłaszcza w okolicach Stadionu Narodowego. Grochów, Gocławek i Gocław to części Pragi-Południe, gdzie znacznie łatwiej można znaleźć lokum z ceną 1 mkw. zbliżoną do stołecznej średniej. Natomiast obszar Olszynki Grochowskiej składa się w przeważającej mierze z infrastruktury kolejowej i lasu o tej samej nazwie.

  Praga-Południe jest częścią Warszawy, gdzie można znaleźć bardzo zróżnicowaną zabudowę. Począwszy od kamienic z Kamionka i Grochowa, poprzez zabytkowe wille na Saskiej Kępie, po wielkopłytowe bloki powszechne na terenie Gocławia. Poza Saską Kępą, domy jednorodzinne są dość częste także w pobliżu północnej granicy Pragi – Południe. Niezależnie od rodzaju sprzedawanej nieruchomości, zwykle okazuje się, że szybka sprzedaż mieszkania Praga-Południe lub szybka sprzedaż domu Praga-Południe wcale nie jest bardzo łatwa. Mogą to potwierdzić osoby, które już przekonały się, że pomoc jak najlepszego agenta nieruchomości będzie niezbędna.

  Dlaczego szybka sprzedaż mieszkania z Pragi-Południe nie jest tak łatwa, jak można by sądzić? Przede wszystkim, warto pamiętać, że praski rynek jest spory. Praga-Południe to druga największa dzielnica Warszawy pod względem liczby mieszkańców. Więcej osób mieszka jedynie na Mokotowie. Praga-Południe zajmuje drugie miejsce również jeśli weźmiemy pod uwagę wielkość rynku lokali i domów. Jeżeli sprzedawca nie będzie się potrafił na nim wyróżnić ze swoją ofertą, to szybka sprzedaż mieszkania Praga-Południe za korzystną cenę na pewno się nie uda.

  A zatem jak można i zarazem trzeba się wyróżnić na konkurencyjnym praskim rynku? Mogę się wypowiedzieć ze względu na swoje doświadczenie w pracy agenta. Ponadto, opinie moich klientów sprawiają, że bywam określany jako najlepszy agent nieruchomości Warszawa Praga-Południe. Moje obserwacje wskazują, że kluczowe znaczenie ma wygląd oraz treść ogłoszenia. To przecież wspomniane ogłoszenie będzie dla kupującego zaproszeniem do kontaktu. Niestety, bardzo wiele osób sprzedających domy i lokale na własną rękę nie może lub nie potrafi odpowiednio przygotować ogłoszenia sprzedażowego.

  Dobry agent nieruchomości Warszawa jest w takiej sytuacji bardzo pomocnym specjalistą, który zadba nie tylko o właściwą wycenę lokum, ale również o przygotowanie atrakcyjnych zdjęć oraz filmów (z pomocą zaprzyjaźnionych ekspertów). Równie ważne wydaje się umieszczenie na dużych portalach ogłoszeniowych odpowiednio przygotowanego ogłoszenia i jego promowanie. Trzeba sobie zdawać sprawę, że szybka sprzedaż mieszkania w Warszawie nie będzie możliwa bez przyciągnięcia oglądających, dla których alternatywą są atrakcyjnie promowane mieszkania z rynku pierwotnego. Najlepszy agent nieruchomości Warszawa Praga-Południe zadba, żeby Twoje mieszkanie na sprzedaż było prezentowane równie dobrze, jak oferty deweloperów.

  Zapraszam do kontaktu:

  Agent Nieruchomości Praga-Południe Leszek Markiewicz

  tel. 798919415
  e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl

  Agent, Doradca, Pośrednik Nieruchomości Warszawa

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.