...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
 Warszawa Ochota

 

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Pośrednik Nieruchomości Warszawa Ochota

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa OchotaBardzo Dobry Pośrednik Nieruchomości Warszawa Ochota

  Szybka sprzedaż mieszkania Ochota – jak pomagam?

  Ochota to niewielka dzielnica Warszawy, która czasem bywa nawet traktowana jako część Śródmieścia. Taka omyłkowa opinia na temat Ochoty dotyczy zwłaszcza obszaru Filtrów. Miejski System Informacji (MSI) w przypadku Ochoty wyróżnia też trzy inne części – Starą Ochotę, Szczęśliwice oraz Rakowiec. Podobieństwo Ochoty do Śródmieścia na pewno jest związane z dość zbliżonym charakterem zabudowy mieszkaniowej (często zabytkowej) i niemal tak samo wysokimi cenami mieszkań.

  Ochota bardzo często zajmuje drugie miejsce w stołecznych rankingach ceny 1 mkw. lokali. Tak samo jak w przypadku Śródmieścia, sporą część oferty z rynku wtórnego stanowią starsze mieszkania (nawet przedwojenne). W granicach niewielkiej Ochoty obecnie nie ma bowiem zbyt wiele miejsca na działalność deweloperów. Ochota jako lokalizacja mieszkaniowa na pewno posiada jednak wiele plusów, które są związane chociażby z szybkim dojazdem do ścisłego centrum miasta oraz dobrą infrastrukturą społeczną i handlową.

  Nawet w przypadku tańszych części Ochoty takich jak Rakowiec, nie można liczyć na stawki za 1 mkw. mniejsze od stołecznej średniej. Na terenie Starej Ochoty, ceny wynoszące np. 20 000 zł/mkw. nie stanowią natomiast rzadkości. Wysokie ceny mieszkań z Ochoty sugerują, że przy ich sprzedaży powinien pomagać prestiżowy agent nieruchomości z Warszawy (prestiżowy agent nieruchomości Warszawa). Taki pośrednik to jednocześnie może być najlepszy agent nieruchomości w Warszawie, gdyż tylko wiodący pośrednicy mają w portfolio drogie stołeczne mieszkania.

  Takie określenia jak np. najlepszy agent nieruchomości Warszawa Ochota dobrze pasują do mojej działalności, gdyż od dawna otrzymuję tylko najlepsze opinie oraz rekomendacje od moich byłych klientów (można sprawdzić TUTAJ). Część z nich po bezskutecznej sprzedaży mieszkania na własną rękę stwierdziła, że tylko pomoc bardzo dobrego agenta nieruchomości gwarantuje szybkie sfinalizowanie transakcji. Praktyka pokazuje, że szybka sprzedaż mieszkania z Ochoty (szybka sprzedaż mieszkania Ochota) przez osobę, która nie ma wiedzy i doświadczenia będzie trudna.

  Samodzielna sprzedaż mieszkania w Warszawie często się nie udaje dlatego, że właściciel nie potrafi dobrze wycenić i wypromować swojego „M”. Jako rzetelny agent nieruchomości, który pracuje na wyłączność podejmuje się wykonania nie tylko tych zadań potrzebnych przy sprzedaży. Moi współpracownicy przygotują mieszkanie do sesji zdjęciowej oraz sesji wideo. Aż do czasu zapłaty umiarkowanej prowizji pokryję wszystkie koszty związane z przygotowaniem ogłoszenia oraz jego promowaniem.

  W ramach moich usług zorganizuję także dzień otwarty dla osób zainteresowanych mieszkaniem. Właściciel lokalu nie będzie musiał angażować się w taką formę prezentacji „M” (podobnie jak w pozostałe etapy sprzedaży). Jako najlepszy agent nieruchomości Warszawa Ochota gwarantuję szybką sprzedaż mieszkania za dobrą cenę. Dziesiątki moich poprzednich klientów wystawiających mi najwyższe oceny w Google nie mogły się mylić. Jestem pewien, że Ty również będziesz zadowolony.

  Agent, Doradca, Pośrednik Nieruchomości Warszawa Ochota

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.