...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
Warszawa Targówek

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Agent Nieruchomości Warszawa Targówek

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa TargówekBardzo Dobry Pośrednik Nieruchomości Warszawa Targówek

  Szybka sprzedaż mieszkania Targówek – jak pomagam?

  Targówek może być najlepszym przykładem pozytywnego wpływu, jaki budowa metra wywarła na niektóre dzielnice Warszawy. Obszar Targówka przez długi czas nie cieszył się bowiem szczególnym zainteresowaniem deweloperów. To sprawiało, że oferta mieszkaniowa w opisywanej części Warszawy była dość uboga i cechowała się bardzo dużym odsetkiem bloków z PRL-u. Obecnie sytuacja wygląda już inaczej, bo deweloperzy na długo przed ukończeniem przystanków drugiej linii metra z Targówka zaczęli tam lokalizować ciekawe inwestycje. Obecnie na rynek coraz częściej trafiają kilkuletnie mieszkania z Targówka. Oczywiście, nie brakuje również starszych mieszkań na sprzedaż.

  Można przypuszczać, że bliskość pięciu stacji metra (Targówek Mieszkaniowy, Trocka, Zacisze, Kondratowicza i Bródno) nadal będzie zachęcała do zakupu mieszkania w opisywanej dzielnicy. W 2022 r. Targówek liczył już ok. 125 000 mieszkańców. Na decyzje zakupowe dotyczące „M” z tej dzielnicy wpływała nie tylko całkiem dobra infrastruktura. Znaczenie miały również umiarkowane ceny metrażu – podobne jak na terenie pobliskiej Pragi-Południe. Najdrożej na Targówku jest oczywiście w bezpośredniej okolicy stacji metra. Targówek nie cechuje się jednak dużym zróżnicowaniem cen metrażu. Taka uwaga dotyczy wszystkich części opisywanej dzielnicy, które wyróżnia Miejski System Informacji (Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Bródno, Bródno-Podgrodzie, Zacisze, Elsnerów i Utrata).

  Pomimo atutów Targówka i bliskości stacji metra, ta dzielnica Warszawy nadal ma peryferyjny charakter. Mogą być nią niezainteresowani np. nabywcy mieszkań pracujący aktualnie na terenie Mokotowa. Dla takich osób, bardziej odpowiednią lokalizacją będzie np. Bemowo również cechujące się umiarkowanym poziomem cen lokali. Poza tym, spora część mieszkań na sprzedaż z Targówka to nadal lokale wybudowane jeszcze w czasach PRL-u. Wiele osób nie chce kupować takich mieszkań i szuka jedynie „M” z bloków zbudowanych po 2000 roku. W związku z powyższym, bardzo dobry agent nieruchomości Warszawa Targówek będzie miał możliwość wykazania się. Bardzo często okazuje się bowiem, że bez pomocy takiego eksperta, szybka sprzedaż mieszkania Targówek będzie niemożliwa.

  Jak bardzo dobry agent nieruchomości Warszawa Targówek może przyspieszyć sprzedaż lokalu? Pewna część moich byłych klientów miała na sprzedaż mieszkania usytuowane właśnie na terenie Targówka. Bardzo dobre opinie oraz rekomendacje, które ci klienci wystawili po transakcji świadczą, że moje podejście sprzedażowe jest skuteczne. Opiera się ono między innymi na dokładnej analizie cech mieszkania oraz rzetelnej wycenie. Mowa o stawce rynkowej, a nie takiej, która jest wyraźnie zaniżona. Szybka sprzedaż mieszkania za 80% – 90% jego wartości rynkowej to bowiem żadna sztuka. Jedynie bardzo dobry agent nieruchomości potrafi szybko upłynnić lokal za rynkową stawkę.

  Taka korzystna i szybka transakcja będzie niemożliwa bez prezentacji lokalu przy pomocy przemyślanego tekstu oraz bardzo dobrych zdjęć i filmów. W obecnych warunkach, koniecznością jest też promowanie mieszkania na największych portalach ogłoszeniowych. Koszt tych wszystkich usług rozliczam z klientem dopiero wtedy, gdy istnieje pewność, że lokal się sprzeda. Chętny nabywca dość często pojawia się już po pierwszym lub drugim cyklu prezentacji mieszkania w ramach dni otwartych. Jeżeli jesteś zainteresowany na przykład tym, jak dokładnie wygląda taki dzień otwarty, to zapraszam do kontaktu:

  Agent Nieruchomości Warszawa Targówek Leszek Markiewicz

  tel.798-919-415
  e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl

  Agent, Doradca, Pośrednik Nieruchomości Warszawa Targówek

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.