...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
 Warszawa Bielany

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415
5

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Agent Nieruchomości Warszawa Bielany

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa BielanyBardzo Dobry Agent Nieruchomości Na Bielanach

  Szybka i Zyskowna sprzedaż mieszkania Bielany – jak pomagam?

  Bielany to dzielnica, która kojarzy się z zielenią i jako miejsce weekendowego relaksu pojawia się nawet w piosenkach z okresu międzywojennego oraz PRL-u. Obecnie Bielany nadal mogą się pochwalić dużym udziałem zieleni. To dzielnica stanowiąca dobry wybór nie tylko dla osób, które interesuje możliwość spędzania czasu w okolicy łąk oraz lasów (w tym Lasu Bielańskiego). Atutem Bielan pozostaje również dostępność czterech stacji metra oraz dobra infrastruktura społeczna, usługowa i handlowa.

  Dane Głównego Urzędu Statystycznego wskazują, że obecnie na terenie Bielan mieszka około 130 000 osób. Faktyczna liczba mieszkańców tej dzielnicy może być większa, choć nie jest ona najbardziej popularną warszawską lokalizacją w kontekście wynajmu. Pod względem liczby ludności, Bielany prezentują się podobnie, jak znacznie większa od nich Białołęka. Aktualnie teren Bielan dzieli się na następujące obszary według Miejskiego Systemu Informacji: Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Młociny, Piaski, Placówka, Radiowo, Stare Bielany, Słodowiec, Wawrzyszew, Wólka Węglowa i Wrzeciono.

  Osoby znające nieco specyfikę Bielan wiedzą dobrze, że tamtejsza zabudowa jest bardzo zróżnicowana. Wystarczy porównać wielkopłytowe bloki z Chomiczówki oraz prestiżowe kamienice na terenie Starych Bielan. Wspomniane Stare Bielany to jedna z najdroższych lokalizacji w opisywanej dzielnicy. Drożej jest również blisko innych stacji metra z Bielan (Słodowiec, Wawrzyszew oraz Młociny). Tańszego metrażu można szukać m.in. na terenie Chomiczówki oraz Radiowa.

  Bielany bez wątpienia są jedną z ciekawszych mieszkaniowo lokalizacji na terenie Warszawy. Nie zmienia to jednak faktu, że szybka sprzedaż mieszkania z Bielan (szybka sprzedaż mieszkania Bielany) nie będzie szczególnie łatwa. Ceny lokali położonych na Bielanach zwykle przekraczają bowiem stołeczną średnią. Poza tym osoby pracujące w południowej części miasta mogą nie być zainteresowane lokalami z Bielan (pomimo obecności metra w tej dzielnicy). Pomoc dobrego agenta nieruchomości z Warszawy może jednak sprawić, że szybka sprzedaż mieszkania z Bielan (szybka sprzedaż mieszkania Bielany) będzie dużo łatwiejsza.

  W jaki sposób sprzedaż mieszkania z Bielan ułatwi bardzo dobry agent nieruchomości (np. najlepszy agent nieruchomości Bielany)? Mogę odpowiedzieć na to pytanie ze swojej perspektywy będąc osobą określaną jako najlepszy agent nieruchomości Warszawa. Myślę, że kluczem do sukcesu jest odpowiednie promowane lokalu, które sprawi, że ogłoszenie przejrzy więcej osób należących do tzw. grupy docelowej. W ramach moich usług oprócz wyceny mieszkania zajmuję się również przygotowaniem profilu tzw. persony, czyli najbardziej prawdopodobnego nabywcy. Ogłoszenie sprzedaży jest skrojone pod taką osobę.

  Najlepszy agent nieruchomości z Warszawy wie, jak przyciągnąć potencjalnego nabywcę „M” – m.in. poprzez nieszablonowy tytuł (np. Magiczne mieszkanie na Zielonych Bielanach”). W dalszej kolejności taki internauta zobaczy bardzo dobre zdjęcia i filmy oraz atrakcyjny opis lokalu. To nie jedyne sposoby, które sprawiają, że szybka sprzedaż mieszkania Bielany jest możliwa. Jeżeli masz ochotę, to mogę Ci o nich opowiedzieć więcej.

  Agent, Doradca, Pośrednik Nieruchomości Warszawa Bielany

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.