...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
Warszawa Wola

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Pośrednik Nieruchomości Warszawa Wola

  Skuteczny Agent Nieruchomości Warszawa Wola

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa WolaBardzo Dobry Pośrednik Nieruchomości Warszawa Wola

  Szybka sprzedaż mieszkania Wola – jak pomagam?

  Wola to obszar, który można określić jako dzielnicę kontrastów. Znajdziemy tutaj zarówno biznesowy teren City Centre West z okazałymi wieżowcami, jak i np. pokolejową i dopiero zagospodarowywaną przestrzeń w okolicy Odolan. Miejski System Informacji wskazuje, że w skład Woli wchodzą następujące jej części: Koło, Ulrychów, Odolany, Powązki, Młynów, Czyste, Nowolipki oraz Mirów. Zróżnicowanie Woli pod względem zabudowy znajduje odzwierciedlenie również w cenach metrażu. Tym niemniej, osoby szukające tanich mieszkań powinny brać pod uwagę raczej inne dzielnice – takie jak chociażby Białołęka lub Ursus.

  W przeciwieństwie na przykład do Białołęki, Wola to dzielnica charakteryzująca się starszą zabudową. Pomimo sporej aktywności deweloperów od 2000 roku, duża część mieszkań z Woli wystawianych na sprzedaż to „M” pochodzące z czasów PRL-u albo nawet okresu przedwojennego. Atutem Woli jako dzielnicy ze starszą i zwartą zabudową jest bardzo dobra infrastruktura handlowa oraz usługowa, a także dostępność usług publicznych (szkół, przedszkoli i przychodni). Już od pewnego czasu, dodatkowy atut Woli stanowi metro sięgające aż do Ulrychowa.

  Pod względem wielkości rynku mieszkaniowego, Wola jest jedną z najbardziej prężnych części stolicy. Stanowi to zarówno zaletę, jak i wadę dla osób posiadających mieszkanie z Woli na sprzedaż. Wielu potencjalnych kupujących docenia bowiem popularną Wolę z uwagi na dobre połączenie ze Śródmieściem oraz rozbudowaną infrastrukturę. Z drugiej strony, wystawienie mieszkania z Woli na sprzedaż oznacza sporą konkurencję na rynku wtórnym. Znaczenie ma również fakt, że deweloperzy kuszą wieloma inwestycjami na terenie Woli. Wiele osób już się przekonało, że szybka sprzedaż mieszkania Wola wcale nie jest taka łatwa.

  Zatem co należy zrobić, aby szybko sprzedać mieszkanie z Woli? Taką transakcją najlepiej zajmie się bardzo dobry agent nieruchomości Warszawa. Myślę, że zasłużyłem na takie określenie, ponieważ moi byli klienci wystawiają mi tylko najlepsze opinie w Google. Jako doradca nieruchomości zajmujący się pomocą w szybkiej sprzedaży mieszkania biorę na siebie wszystkie fachowe, kłopotliwe i czasochłonne czynności. Wycena mieszkania, przygotowanie planu sprzedaży i ogłoszenia, sesja foto oraz wideo, promowanie i odnawianie ogłoszenia na dużych portalach, a także oprowadzanie zainteresowanych osób. To wszystko oferuje najlepszy pośrednik nieruchomości Warszawa Wola.

  Oczywiście, jako najlepszy agent nieruchomości Warszawa Wola pomagam sprzedającemu również wtedy, gdy wspólnie znajdziemy osobę chętną do zakupu. Chodzi między innymi o kompletowanie dokumentów i zawarcie notarialnej umowy przedwstępnej i umowy sprzedaży. Umowa przedwstępna u notariusza i spory zadatek gwarantuje, że kupujący się nie rozmyśli. W takiej sytuacji, sprzedawca może śmiało planować np. zakup kolejnego lokum. Jako najlepszy doradca nieruchomości Warszawa dbam też oczywiście o bezpieczeństwo kupującego. Zapraszam do kontaktu osoby, które interesuje szybka sprzedaż mieszkania Wola, a także internautów zainteresowanych nieruchomościami z mojej oferty.

  Agent, Doradca, Pośrednik Nieruchomości Warszawa Wola

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.