...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
Warszawa Ursus

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Pośrednik Nieruchomości Warszawa Ursus

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa UrsusBardzo Dobry Pośrednik Nieruchomości Warszawa Ursus

  Szybka i Zyskowna sprzedaż mieszkania Ursus – jak pomagam?

  Ursus z całą pewnością można uznać za peryferyjną dzielnicę Warszawy. Ten skrawek stolicy położony na jej zachodnich peryferiach, w rankingu dzielnic Warszawy pod względem powierzchni wyprzedza tylko jeszcze mniejszy Żoliborz. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że na terenie stołecznego Ursusa obecnie mieszka całkiem sporo osób – zwłaszcza w relacji do powierzchni tej dzielnicy. Mowa o około 62 000 oficjalnych mieszkańców Ursusa. Można sądzić, że populacja tej dzielnicy będzie się systematycznie zwiększać, bo wiele osób szuka tańszej alternatywy dla mieszkań np. z Mokotowa. Zainteresowaniem nabywców mieszkań cieszą się wszystkie części Ursusa wyróżnione przez system MSI (tzn. Skorosze, Czechowice, Szamoty, Niedźwiadek oraz Gołąbki).

  Ursus już od kilku lat jest ważnym miejscem dla stołecznych deweloperów. W pewnym momencie ta dzielnica pod względem wielkości oferty nowych mieszkań sytuowała się nawet na warszawskim podium. Może ona nadal być atrakcyjna dla osób szukających stołecznego lokum o cenie 1 mkw. mniejszej od średniej i jednocześnie niepołożonego na terenie Wawra lub Białołęki. Można przypuszczać, że zainteresowanie odległym Ursusem byłoby znacznie mniejsze, gdyby ta dzielnica nie posiadała dobrego połączenia z centrum miasta poprzez linię kolejową. Ze stacji PKP Ursus do stołecznego Śródmieścia (stacja: Warszawa Śródmieście) w godzinach porannego szczytu dojedziemy przed upływem 20 minut.

  Pomimo zalet Ursusa w kontekście komunikacji publicznej oraz całkiem dobrej infrastruktury społecznej, usługowej i handlowej, wspomniana dzielnica nie jest preferowanym wyborem dla wielu nabywców mieszkań – nawet tych posiadających szczuplejszy portfel. Wynika to między innymi ze sporej odległości, jaka dzieli Ursus od ścisłego centrum Warszawy. Poza tym wiele mieszkań dostępnych na sprzedaż w Ursusie pochodzi jeszcze z czasów PRL-u. Warto pamiętać, że intensywna działalność deweloperów w tej części Warszawy to względnie nowe zjawisko.

  W związku z powyższym, trudno się dziwić, że szybka sprzedaż mieszkania Warszawa Ursus bywa trudnym celem. Dość często okazuje się, że samodzielna sprzedaż „M” z Ursusa nie przynosi pożądanych efektów, a zainteresowanie internautów takim mieszkaniem rozczarowuje. W tej sytuacji, właściciele mieszkania na sprzedaż często wpisują do wyszukiwarki Google takie frazy jak np. szybka sprzedaż mieszkania Warszawa, najlepszy agent nieruchomości Warszawa Ursus lub bardzo dobry pośrednik nieruchomości Warszawa. Wyniki wyszukiwania są liczne, ale ich jakość bywa czasem dość dyskusyjna.

  Jak zatem stwierdzić, czy proponowany nam pośrednik to faktycznie najlepszy agent nieruchomości (najlepszy agent nieruchomości Warszawa Ursus)? W pierwszej kolejności, na pewno warto sprawdzić opinie takiego agenta nieruchomości, które są widoczne na Facebooku lub w Google. Jeżeli dany agent ma sporo pozytywnych oraz wiarygodnych opinii byłych klientów, to można zaufać jego usługom. Coraz więcej pośredników zwraca uwagę na to, jak oceniają ich byli klienci. Opinie takich osób są bowiem najlepszą wizytówką i świadczą o tym, czy danego pośrednika rzeczywiście można określać jako bardzo dobrego agenta nieruchomości z Warszawy.

  Zapraszam do kontaktu:

  Agent Nieruchomości Warszawa Ursus Leszek Markiewicz

  tel. 798919415
  e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl

  Agent, Doradca, Pośrednik Nieruchomości Warszawa Ursus

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.