...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
Warszawa Wilanów

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Agent Nieruchomości Warszawa Wilanów

  Skuteczny Agent Nieruchomości Warszawa Wilanów

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa WilanówBardzo Dobry Pośrednik Nieruchomości Warszawa Wilanów

  Szybka sprzedaż mieszkania Wilanów – jak pomagam?

  Wilanów w kontekście rynku mieszkaniowego kojarzy się przede wszystkim z udanym, wieloetapowym projektem deweloperów, jakim jest Miasteczko Wilanów.

  Wspomniana dzielnica dzięki działalności deweloperów w pierwszych latach bieżącego stulecia i nieco później, mocno zwiększyła liczbę swoich mieszkańców. Obecnie większość lokali na sprzedaż z Wilanowa znajduje się właśnie na terenie Miasteczka Wilanów lub w jego najbliższych okolicach.

  Opisywana dzielnica to również miejsce, które wyróżnia się wysokimi pozycjami w stołecznych rankingach jakości życia. Jest to między innymi zasługa dużego bezpieczeństwa i dobrej infrastruktury handlowej oraz usługowej, która dość szybko powstała w okolicach Miasteczka Wilanów. Stopniowo za rozwojem budownictwa mieszkaniowego nadążają usługi publiczne (m.in. szkolnictwo). Dlatego można uznać, że Wilanów faktycznie jest jednym z najlepszych miejsc do życia w Warszawie. Dodatkowo tamtejsze mieszkania są nieco tańsze od lokali z Mokotowa.

  Można szacować, że w Miasteczku Wilanów mieszka ok. 60% całej ludności dzielnicy Wilanów. Jej wszystkie części według Miejskiego Systemu Informacji to: Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie (z Miasteczkiem Wilanów), Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska oraz Powsin. Atrakcyjność Wilanowa na pewno dodatkowo wzrośnie po ukończeniu linii tramwajowej zapewniającej dojazd do dzielnicy Śródmieście w około 25 minut.

  Niektórzy właściciele mieszkań z Wilanowa próbują je sprzedawać samodzielnie sądząc, że względnie nowy lokal z tak cenionej dzielnicy sprzeda się szybko i łatwo.

  Rezultaty często jednak rozczarowują, ponieważ szybka sprzedaż mieszkania Warszawa Wilanów w praktyce nie jest łatwa. Warto pamiętać, że w przypadku średniej półki cenowej, na której znajdują się wilanowskie mieszkania, konkurencją mogą być np. lokale z dzielnic Praga-Południe, Włochy i Bemowo. Dodatkowo na samym Wilanowie istnieje konkurencja w postaci inwestycji deweloperów.

  Atuty Wilanowa jako dzielnicy na pewno są dobrym punktem wyjścia, który może sprawić, że szybka sprzedaż mieszkania jednak nastąpi. Taka transakcja będzie jednak mało prawdopodobna bez odpowiedniej prezentacji lokum, którą może zapewnić bardzo dobry agent nieruchomości Warszawa. Myślę, że mogę się tak nazwać jako osoba, która otrzymuje w Google tylko najwyższe oceny i najlepsze opinie klientów. Szybka sprzedaż mieszkania z Wilanowa to zadanie, które wcześniej powierzano mi wiele razy.

  Za każdym razem okazywało się, że odpowiednia prezentacja mieszkania w ogłoszeniu jest kluczowa. Dlatego we współpracy z specjalistką od upiększania wnętrz (home staging) oraz fotografem i wideo-ekspertem przygotowuję bardzo dobre zdjęcia oraz filmy. Natomiast plan marketingowy to wyłącznie zadanie dla mnie. Podobnie jak opracowanie ogłoszenia oraz jego promowanie na największych portalach.

  Jako skuteczny agent nieruchomości Warszawa Wilanów biorę na siebie również organizację dni pokazowych dla zainteresowanych osób. Tak samo jak każdy bardzo dobry pośrednik nieruchomości z Warszawy zapewniam pomoc w sprzedaży aż do samego jej końca, czyli do momentu przekazania kluczy. Nie pobieram od właściciela mieszkania żadnych pieniędzy, jeśli transakcja nie jest jeszcze pewna. Warto skontaktować się ze mną i zobaczyć, jak pracuje agent nieruchomości premium.

  Agent, Doradca, Pośrednik Nieruchomości Warszawa Wilanów

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.