...

Leszek Markiewicz
Agent Nieruchomości
Warszawa Włochy

e-mail: markiewicz@nieruchomosciszybko.pl
tel. 798919415

Napisz do mnie

  Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa ML Sp. z o.o. w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.*
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych o charakterze marketingowym, w tym informacji o ofertach i promocjach, wysyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Grupa ML Sp. z o.o.

  * zaznaczenie obowiązkowe

  Skuteczny Pośrednik Nieruchomości Warszawa Włochy

  Najlepszy Agent Nieruchomości Warszawa WłochyBardzo Dobry Pośrednik Nieruchomości Warszawa Włochy

  Szybka sprzedaż mieszkania Włochy – jak pomagam?

  Włochy to dzielnica Warszawy, która wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z lotniskiem. Lotnisko Chopina oczywiście wywiera pewien negatywny wpływ na życie mieszkańców sąsiednich osiedli. Chodzi przede wszystkim o hałas. Z drugiej strony, obecność lotniska ma również zalety. Dzięki portowi lotniczemu, dzielnica Włochy jest bowiem bardzo dobrze skomunikowana ze ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji są połączenia autobusowe oraz stacje kolejowe i przystanki tramwajowe. Bliskość lotniska wpływa również na postrzeganie opisywanej dzielnicy przez inwestorów mieszkaniowych. Dość często kupują oni lokale pod najem – m.in. wynajem zagranicznym turystom.

  Położone przy granicy miasta Włochy obecnie są dzielnicą, w której mieszka około 45 000 osób. Miejski System Informacji dzieli teren Włoch na następujące części: Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Nowe Włochy oraz Załuski. Na obszarze Okęcia oprócz lotniska znajdziemy całkiem sporo nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Pozostałe części dzielnicy Włochy cechują się sporym zróżnicowaniem pod względem zabudowy. Przykładowo, obszar Rakowa wyróżnia się jeszcze typowo wielkomiejską specyfiką. Natomiast teren Opaczy Wielkiej i Załusek ma już podmiejski charakter, co można stwierdzić m.in. po większej popularności budownictwa jednorodzinnego.

  W przypadku Włoch, widzimy zależność między cenami mieszkań oraz odległością do centrum miasta. Najdrożej jest w pobliżu granicy z Ochotą. Niezależnie od lokalizacji na terenie Włoch, cena 1 mkw. tamtejszych mieszkań zwykle nie spada poniżej stołecznej średniej. Jeżeli chodzi o domy, to również nie jest szczególnie tanio. Warto mieć świadomość, że Włochy są jedną ze stosunkowo nielicznych dzielnic Warszawy, gdzie znajdziemy większe skupiska budownictwa jednorodzinnego. Właściciele domów z Włoch również mogą zainteresować się usługami, które proponuje najlepszy agent nieruchomości Warszawa. Wsparcie takiego specjalisty często okazuje się konieczne, bo szybka sprzedaż mieszkania z Włoch bez pomocy agenta bywa trudna – podobnie jak szybka sprzedaż domu.

  Jak najlepszy agent nieruchomości z Warszawy (np. najlepszy agent nieruchomości Warszawa Włochy) może pomóc w szybkiej sprzedaży mieszkania z Włoch? Mogę wypowiedzieć się będąc doświadczonym agentem, który dzięki bardzo dobrym opiniom klientów bywa nazywany najlepszym pośrednikiem nieruchomości w Warszawie. Dzięki pracy na wyłączność gwarantuję zaangażowanie w proces sprzedaży, który zawsze ma uporządkowany charakter. Zaczynam od analizy cech nieruchomości oraz jej wyceny. Później następuje przygotowanie atrakcyjnego pakietu zdjęć i filmów oraz ogłoszenia skrojonego pod potencjalnych nabywców.

  Każdy bardzo dobry agent nieruchomości z Warszawy inwestuje sporo w promowanie ogłoszeń na popularnych portalach. To przynosi efekty i zwykle prowadzi do szybkich wizyt zainteresowanych osób. Tacy odwiedzający widzą mieszkanie przygotowane wcześniej do sesji zdjęciowej. Dość często okazuje się, że już podczas pierwszego oglądania lokum zostaje podpisana umowa rezerwacyjna. Później dążę do szybkiego zawarcia umowy przedwstępnej u notariusza. Swojemu klientowi pomagam aż do przekazania kluczy. Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej o tym, jak działa najlepszy agent nieruchomości Warszawa Włochy, to zapraszam do kontaktu.

  Agent, Doradca, Pośrednik Nieruchomości Warszawa Włochy

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.